Festa e Abetares

Festa e Abetares

  • Post category:Uncategorized

Emocione të mëdha na dhuruan vogëlushët e klasave të para në festën e tyre tradicionale të abetares. Përmes vjershave, këngëve, valleve dhe interpretimeve të ndryshme na treguan se kanë vendosur themele të forta të kalasë “dije”.
Çdo zë fëminor ishte një emocion më vete, ndaj dhe duartrokitjet e prindërve i shoqëruan gjatë gjithë kohës.
I urojmë suksese të mëtejshme vogëlushëve dhe qoftë sa më e ndritur rruga e tyre!
SUKSESE VOGËLUSHË!


Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_e56_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/turgut5/public_html/subdomains/durres/wp-includes/wp-db.php on line 2056

Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_e56_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/turgut5/public_html/subdomains/durres/wp-includes/wp-db.php on line 2056