• Post category:Uncategorized

Të dashur qytetarë,nxënës dhe ish nxënës! Me hidhërim të thellë mësuam për ndarjen nga jeta të dy ish nxënësve tanë Kristi dhe Klaus Reçi të cilët janë nxjerrë nga rrënojat e tërmetit që goditi vendin.Kjo ngjarje na ka prekur thellësisht të gjithëve. Lutjet tona janë për ta. Ngushëllimet tona të përzemërta shkojnë për të afërmit e tyre.
Zoti i mëshiroftë nxënësit tanë të dashur dhe gjithë viktimat e tërmetit!


Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_e56_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/turgut5/public_html/subdomains/durres/wp-includes/wp-db.php on line 2056

Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_e56_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/turgut5/public_html/subdomains/durres/wp-includes/wp-db.php on line 2056